Ing. Petr Lukáš - jednatel a majitel firmy

Jde nám o to, aby zákazníci měli nejlepší podporu a servis

Vystudoval Vysoké učení technické v Brně - obor aplikovaná mechanika

Od roku 2004 se věnuje oboru zdvihacích plošin

Do roku 2014 jednatelem f. Dhollandia Czech Republic s.r.o. a prodejcem plošin této značky

Od roku 2015 prodejcem plošin DAUTEL a SÖRENSEN

Otec 3 dětí, milovník hor a přírody

Nejen finančně podporujeme Mezinárodní vězeňské společenství, konkrétně jejich projekt "Andělský kemp", který pořádají pro děti vězňů. Více si o tomto projektu můžete přečíst v odkazech níže nebo shlédnout video:

prisonfellowship.cz/projekt-andelsky-kemp/

www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1098528273-krestansky-azin/319298380040009/obsah/719316-andelsky-kemp

Finančně podporujeme organizaci Krmte hladové, skrze kterou má z našich prostředků každý den min. hladovějících 10 dětí různě po světě zajištěné jídlo na každý den den. 

Od roku 2021 pomáháme nejen se zajištěním ubytování pro rodiny s dětmi v ČR, které se dostaly do nelehké situace, aby se mohly postupně postavit na vlastní nohy, najít dobré zaměstnání atd. Podařilo se nám už, že se 6 dětí z dětských domovů mohlo vrátit do rodiny, která "vstala z popela".

Příběhy o tom, kdo mění nejen naše životy

Doporučujeme shlédnout nově kvalitně natočený seriál o životě Ježíše, vycházející z příběhů popsaných v Bibli. 

Na ČSFD má hodnocení 93%.

Odkaz na jednotlivé díly je níže.

Příběh Luďka, který se dostal do vězení kvůli vraždě partnerky. A tam se setkal s Ježíšem, který změnil jeho život.

Životní příběh bývalého člena Cizinecké legie, účastníka války v Zálivu a dalších bojových akcí. Muže, který dělal vymahače dluhů, byl zapojen do podvodů kolem lihu a LTO, do pašování kradených aut a drog. Příběh mnohonásobného trestance, spoluvězně Jiřího Kájínka, muže, nad kterým albánská mafie vynesla ortel smrti, muže, který probodl srdce policistovi... 

Příběh bývalého bezdomovce z nějž se stal vedoucí pracovník v jedné celosvětově známé organizaci.

Příběh bývalého muslima. Jak se změní život muslima, když se setká s živým Bohem, který jej uzdraví z nevyléčitelné nemoci? Jak na jeho konverzi ke křesťanství reaguje jeho okolí? Jaký je rozdíl mezi křesťanstvím a islámem?

Příběh známého režiséra, který dosáhl velkých úspěchů, ale taky rychlý pád.  

Muže světově uznávaný vědec uvěřit v Boha?

Billy Lind neměl lehké dětství a dospívání už vůbec ne. Vlastně celých počátečních 40 let svého života prožil v utrpení. Jako mladistvý prodával své tělo, aby získal prostředky na přežití, a svou beznaděj a prázdnotu utápěl v drogách. Když se své trápení rozhodl ukončit sebevraždou, do jeho života zasáhl Bůh... 

Příběh metalisty z kapely Korn 

Příběh alkoholika, rváče, narkomana. Bůh mu dal naději.

Brala drogy, neuznávala autority. Když už nevěděla jak dál, modlila se: "Bože, jestli existuješ, tak se mi ukaž." Bůh se jí dotknul a od té doby je jí blízko. Dnes má manžela, tři děti a pomáhá lidem se závislostmi.

Příběh lékařky, která se začala zabývat homeopatií, protože pomáhala jí i jejím dětem a postupně začala pronikat do toho, co je v pozadí